Pojďte se bát do divadla

PÍSEK – Jaká překvapení zažije známý spisovatel, když se rozhodne kvůli nové knize zůstat přes noc v psychiatrické léčebně? Britský divadelní psychothriller Líbezné vyhlídky pohrávající si se záhadou masových vrahů vás bude držet v napětí od začátku až po dramatické rozuzlení!

Mark Styler, známý spisovatel literatury faktu, přichází na venkovskou psychiatrickou kliniku za hlavním hrdinou své nové knihy. Mezi zdejšími duševně chorými pacienty totiž hledá šíleného několikanásobného vraha Eastermana. Přestože podivínský ředitel ústavu není jeho nápadem zprvu nijak nadšen, ustupuje nakonec jeho naléhání a slibuje, že mu umožní s pacientem mluvit. Mark tedy zůstane v ústavu přes noc, aby nakonec zjistil, že nic není takové, jak se zdá.

Kdo je ve skutečnosti záhadný Borson, odkud se vzalo maso v mrazáku a proč není kostlivec ve skříni? Děsuplná spirála přicházejících odpovědí se roztočí v Divadle Fráni Šrámka v Písku 22. října v 19 hodin. V psychothrilleru Líbezné vyhlídky účinkují Miroslav Etzler, Petr Halberstadt a Gabriela Míčová.