Poběžíte Krumlovskou 11?

ČESKÝ KRUMLOV – Sportovně-společenská dobročinná akce pro běžce i neběžce, rodiny i firmy je za dveřmi! Ať už se chcete zapojit do běhu, nebo jen strávit zábavné odpoledne s rodinou a svézt děti na poníkovi, Krumlovská 11 – Svatomartinský dobročinný běh přivítá všechny, kteří se chtějí bavit.

Rodinný běh startuje v 10.01 hodin, je určen dětem a mládeži od dvou do sedmnácti let a jejich blízkým a má délku jeden, nebo dva kilometry. Hlavní běh na 11 kilometrů startuje ve 12.11 hodin, je určen všem zájemcům od 18. let a jeho kapacita je omezena na 150 běžců. Můžete běžet celých 11 km, nebo v libovolně složené štafetě 2 x 5,5 km. Nově je letos vypsaná Firemní štafeta dvojic, takže pokud chcete zviditelnit svou firmu a rozpohybovat kolegy, neváhejte s přihlášením.

Pro děti budou připraveny drobné odměny, vyzkouší si jízdu na poníkovi, nebo adrenalinový aquazorbing, na místě najdete i vojenskou, či hasičskou techniku. Krumlovská 11 – Svatomartinský dobročinný běh startuje 7. listopadu u hornobránského rybníka v Českém Krumlově.