Poznejte herce Jana Přeučila v nové talk show

TÝN NAD VLTAVOU – Jaký je ve skutečnosti Jan Přeučil? Kolik má doma klobouků a co všechno v životě prožil? V nové zábavné talk show Deset klobouků Jana Přeučila doprovodí tohoto předního česko-slovenského herce, dabéra, rétora a celoživotního gentlemana i jeho partnerka Eva Hrušková.

Čeká vás zajímavé vyprávění z profese i soukromí slavného nositele klobouků, kterému kolegové říkají „Johny Spray“. V životě hrál hodně záporáků, ale ve skutečnosti je úplně jiný. Rozhodně rozumí legraci a nikdy žádnou nezkazí! Dozvíte se nejenom kolik má doma klobouků, ale také zajímavé informace z jeho partnerského života s první československou Popelkou Evou Hruškovou, či věci, které jste ani netušili, že je tento herec, dabér, rétor a kantor vůbec prožil.

Na závěr představení Deset klobouků Jana Přeučila uvidíte unikátní ukázku z připravovaného filmového dokumentu o Janu Přeučilovi a jeden z vás vyhraje velkoformátovou životopisnou knihu, jež k blížícímu se hercovu významnému jubileu vychází. Pořadem vás ve vltavotýnské Sokolovně provede 4. listopadu v 19 hodin René Kekely.