Půjdete na divadelní verzi známého bestselleru?

VODŇANY – Emmi si chtěla přes internet zrušit předplatné časopisu, ovšem díky překlepu v adrese dostal její e-mail Leo. Takhle začíná nezvyklá korespondence, umožňující zcela nezávazné, a možná právě proto velmi intimní sbližování. Zda dojde na osobní setkání a jak dopadne, uvidíte v adaptaci bestselleru o osudové lásce Dobrý proti severáku v podání herců činohry Jihočeského divadla.

Emmi Rothnerová si chtěla přes internet zrušit předplatné časopisu Like, ovšem díky překlepu dostane její e-mail Leo Leike. Nezvyklá korespondence časem oba sblíží. Emmi žije v celkem nudném manželství s Bernardem a dvěma děti, Leo žije po rozchodu s Marlene sám. Jejich e-mailový vztah ústí v osobní setkání ve veletržní kavárně Huber, ale nepoznají se, protože Leo přišel se svou sestrou a navíc se předtím neviděli ani na fotce. Dopisují si však dále a virtuální vztah se stává téměř až poněkud komplikovaným milostným vztahem, do kterého se vloží i Bernard.

Byl to dobrý nápad přečíst si manželčiny e-maily a domluvit dvojici setkání? A vydrží milostné city, které vzplály ve virtuálním světě, realitu? Adaptaci bestselleru o osudové lásce Dobrý proti severáku v podání herců činohry Jihočeského divadla uvidíte 16. listopadu od 19. hodin v Městském kulturním středisku Vodňany.