Nezmeškejte novou romantiku ve vašem kině!

PRACHATICE – Obyčejné lidské příběhy o tom, co nás trápí, co hledáme a nenalézáme vypráví film Přání Ježíškovi s nadhledem a trefnou situační komikou. A najdete v něm i správnou dávku nefalšované romantiky a sentimentu!

Během jednoho dne se ve filmu propojí osudy různých postav. V popředí stojí rozkmotřená rodina, která se znovu a znovu snaží usmířit. Nezodpovědný floutek, jehož životní náplní je obšťastňování žen, zjišťuje, že existuje i otcovská a partnerská odpovědnost. Spokojenému manželskému páru, kterému zdánlivě nic nechybí, postaví osud do cesty malou uprchlíci z dětského domova. Úspěšný a sebevědomý manažer svou spřízněnou duši už našel, ale představit ji rodičům je pro něj noční můra. Dva osamělí lidé, kteří už rezignovali na štěstí a hledání toho pravého, možná dostanou ještě jednu šanci.

V romantické komedii Přání Ježíškovi hrají nejen Richard Krajčo, Jaroslav Dušek a Eva Holubová, ale i Jiří Langmajer, kterého tentokrát uvidíte i jako zdatného kaskadéra. To ovšem pouze v případě, že budete 16. listopadu v 19.30 hodin v Kině Národka v Prachaticích!