Vezměte nejmenší na pohádku do divadla

ČESKÝ KRUMLOV – Nechte si odvyprávět tradiční vánoční příběh netradičním pohledem. V divadelní pohádce Hlídali jsme Ježíška se o to postarají Oslík a Volek a podíváte se i do slavné betlémské maštale.

Slyšte, slyšte, pastuškové! Snad každý slyšel ten známý příběh o narození Ježíška, jak si ho už od nepaměti lidé vyprávějí. Ale znáte to, lidé toho napovídají. Takže bude nejlepší, když se o tom, co se přihodilo v městě Betlémě, dozvíte přímo od zvířátek, která u toho skutečně byla. A to dokonce i ve chvílích, kdy se Josef s Marií nekoukali! Narození malého spasitele byla veliká sláva. Ze všech koutů se do Betléma hrnuly zástupy, které se chtěly poklonit, přinést dárky a hlavně to pořádně oslavit!

Zvládnou Oslík s Volkem důležitý úkol, kterým je zůstat u jesliček a Ježíška svým dechem zahřívat, kdyby mu náhodou byla zima? A co se stalo, zatímco naši hrdinové hlídali? Veselou vánoční pohádku pro děti od tří let Hlídali jsme Ježíška přiveze do Městského divadla v Českém Krumlově 28. listopadu v 15 hodin Divadlo NAVĚTVI.