Pobavte se s divadelní pohádkou o partě ze smetiště

PRACHATICE – Tahle nerozlučná parta má zajímavé složení. Najdete v ní totiž dva krysáky, laboratorního potkana i sádrového trpaslíka. Žije na malém smetišti a přesvědčí vás, že i tady je možné zažít nejedno dobrodružství!

Hubert, Hodan, dva krysáci, Eda, laboratorní potkan z Prahy a Ludvíček, sádrový trpaslík. Tak to je nerozlučná parta, která zažívá na malém smetišti poblíž Vizovic jedno dobrodružství za druhým. Zrovna teď je čeká jedno opravdu veliké. Ludvík se totiž ztratil a začíná nebezpečná pátrací akce. Nejdřív se všichni vypraví za moudrým a všeznalým pavoukem Pechem, který si z nich ovšem dělá jenom samá šprťouchlata a legrácky. Dál putují celým smetištěm a musí se vypořádat s hladovým a trochu přihlouplým kocourem Brunem, s ospalou a popletenou můrou Agátou a s vychytralou zmijí Klotyldou, která si dělá zálusk na ubohého Edáčka.

Skončí potkan v žaludku lstivé Klotyldy? A co Ludvík? Shledají se s ním ještě vůbec? Vrátí se všichni šťastně domů? To se dozvíte, když vyrazíte 28. listopadu v 15 hodin na pohádku Krysáci a ztracený Ludvík, kterou přiveze do Městského divadla v Prachaticích Divadlo Za2 a Libor Jeník.