Parní úzkokolejka vyjede i v zimě!

JINDŘICHŮV HRADEC – Patříte mezi příznivce úzkokolejky? Pak určitě s napětím vyhlížíte program tří tematických zimních jízd, které jsou připraveny na závěr roku. Tak pojďte vybírat!

Chcete se svézt s Mikulášem, andělem a čertem v parní lokomotivě? Pak si nastupte na Mikulášskou jízdu, která vás čeká 4. prosince na trati Jindřichův Hradec – Nová Bystřice. Pro poslušné děti, které byly celý rok hodné, budou připraveny balíčky plné překvapení a určitě se najde i něco, čím bude oceněno celoroční úsilí a trpělivost rodičů.

Konec roku můžete oslavit 31. prosince Silvestrovskou jízdou do Kunžaku. Pro dospělé budou ke slosování připraveny tři láhve šampaňského na večerní oslavu a pro děti zdarma odpolední přípitek dětským šampaňským.

Novoroční jízda je plánována na 8. ledna příštího roku. Jejím cílem budou Černovice u Tábora, kde vás čeká koncert dětského sboru a součástí programu bude i mini jarmark s produkty místních výrobců.

Ať už si vyberete kteroukoliv z nabízených jízd, nezapomeňte, že Jindřichohradecké místní dráhy vypraví tematické jízdy vždy v dopoledních hodinách ze stanice Jindřichův Hradec.