V jindřichohradecké nemocnici proběhne simulovaný útok aktivního střelce

Nemocnice v Jindřichově Hradci (zdroj jihnem.cz)
JINDŘICHŮV HRADEC – V úterý 30. listopadu 2021 v ranních hodinách proběhne ve spolupráci s Policií České republiky v areálu Nemocnice Jindřichův Hradec simulovaný útok aktivního střelce.

O plánované akci informovala mluvčí jindřichohradecké radnice Eliška Čermáková, podrobnosti přidal předseda představenstva Nemocnice Jindřichův Hradec Miroslav Janovský. „Akce je realizována v rámci Dotačního programu na zvýšení ochrany měkkých cílů v resortu zdravotnictví pro rok 2021 a navazuje na teoretickou část školení, které již několik měsíců probíhá v naší nemocnici. Znalosti a informace získané v průběhu školení si zaměstnanci nemocnice vyzkouší v praktických modelových situacích ,“ uvedl Janovský.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

V této souvislosti bude upraven provoz u urgentního příjmu v pavilonu E. „Žádáme pacienty a návštěvníky nemocnice, aby dbali pokynů pracovníků bezpečností služby,“ doplnil Miroslav Janovský.