Zažijte výbušnou jízdu sanitkou v novém filmu

TŘEBOŇ –  Měla to být jednoduchá bankovní loupež. Vůbec nic však nešlo podle plánu, a tak teď dva lupiči ujíždějí před policií ulicemi Los Angeles v ukradené sanitce. A protože akční thriller Ambulance natočil Michael Bay, počítejte s tím, že to bude hodně výbušná jízda.

Danny Sharp je charismatický gauner, který chystá největší bankovní loupež v dějinách Los Angeles a potřebuje spolehlivé parťáky. Will je jeho nevlastní bratr a válečný veterán, který potřebuje ranec peněz na náročnou operaci své ženy. I když Will ví, že spolupráce s Dannym smrdí průšvihem, v bezvýchodné situaci se dlouho přemlouvat nedá. Danny má totiž dokonalý plán, který se nemůže zvrtnout. Jenže se zvrtne a lupiči se ocitnou v pasti, v podzemních garážích banky, obklíčení armádou mužů zákona. Jedinou únikovou cestu představuje sanitka, která přijela pro těžce zraněného policistu. Will a Danny ji unesou, společně s postřeleným mužem a záchranářkou Cam Thompsonovou, která i v nelehkých podmínkách dělá všechno pro to, aby pacienta udržela naživu. To je ostatně v zájmu i obou řidičů.

Dokud bude převážený muž žít, jeho kolegové si zachovají odstup, takže Danny nutně potřebuje náhradní plán. Jestli se mu ho v průběhu největší honičky, jakou kdy Los Angeles zažilo, vymyslet, uvidíte v Kině Světozor 27. března. Akční film Ambulance začíná ve 20 hodin.