Zapojte se s dětmi do divadelního představení!

SEZIMOVO ÚSTÍ – Vydejte se s dětmi do fantastického světa pohádek, písniček a tanců! Dozvíte se, proč si čistit zoubky, jak to dopadlo s Karkulkou a poznáte i spoustu hudebních nástrojů. V představení Bylo, nebylo budou vašimi průvodci Štístko a Poupěnka.

Písnička A co dělá ukáže nejmenším broučkům, jak dělají zvířátka. Taky se naučí, že by si raději měli čistit zoubky, protože jinak by se mohlo stát, že je navštíví Kazizub Auvajs. V písničce Červená Karkulka 2 konečně zjistí, jak to dopadlo s Karkulkou, když se dostala do babiččina domečku a také se pokusí porazit draka a zachránit princeznu. Myslíte, že se jim to povede? Aby ne, když jim s tím pomůže princ Bajaja! Poznají i spoustu hudebních nástrojů a dojde i na cvičení s písní Papám, papám.

To však stále není všechno! Na řadu přijde i tanec na novinku Prázdniny a oprášíte i osvědčené hity jako Stonožka Ponožka, Tanči tanči, Bláznivý den a Kamarádi. Zábavné představení Štístka a Poupěnky Bylo nebylo začíná ve Spektru v Sezimově Ústí 2. dubna v 15 hodin.