Sledujte osudy Laviho v novém filmu!

PRACHATICE – Vzpomínáte si, jak Julius “Lavi” Lavický prodal zápas, ale zapomněl na to a dal krásný gól? Teď začíná žít svůj neuvěřitelný život plný divokých večírků, rychlých aut, spoře oděných žen a milovaného sportu na filmovém plátně. Čeká ho svatba, která stála majlant, a ještě k tomu zjistí, že má osmiletého syna! Celovečerní Vyšehrad: Fylm přivádí na pláno i fotbalové legendy Tomáše Rosického, Patrika Bergera či Vladimíra Šmicera, tak si ho nenechte ujít!

Od chvíle, kdy jsme Julia Lavického viděli naposledy, uběhl více než rok. Lavi je, jak by řekl jeho agent Jarda, pořád stejný dement, ale začalo se mu konečně dařit. A to jak ve fotbalovém, tak v osobním životě. S Vyšehradem postoupil do druhé ligy, kde vede tabulku střelců, opět po něm pokukují zámožnější kluby a dokonce požádal o ruku svou přítelkyni Lucii, sestru Jardy. Na svatbě, která stála majlant, ale zjistí, že má už osmiletého syna, což novomanželku rozhodně nepotěší. Nedostatek financí se rozhodne řešit půjčkou od ne zrovna čestné party, zároveň se snaží nepřijít o manželku hned ve svatební den, postarat se o dítě, což je mu na hony vzdálené, dostat se z Vyšehradu někam výš, nebo se poprat s praktikami jistého fotbalového Taťky.

A na koho se v Kině Národka v Prachaticích můžete 19. dubna v 19.30 hodin těšit? Kromě Laviho v podání Jakuba Štáfka uvidíte ve snímku Vyšehrad: Fylm jeho agenta  Jakuba Prachaře, zůstávají i Ondřej Pavelka jako předseda a Jiří Ployhar jako trenér FK Slavoj Vyšehrad. V dalších rolích se představí například Ivana Chýlková, David Prachař, Jaroslav Plesl, David Novotný či Jiří Dvořák. A samozřejmě nebudou ani fotbalové hvězdy Patrik Berger, Vladimír Šmicer, Jan Koller a další.