Lukáš Příkazský dělá reklamu na přitažlivého kolegu. Kdo je ten fešák?

Televize Nova dotočila osmidílný romanticko komediální seriál O mě se neboj. Příběh rozvádějící se matky v nesnázích, kterou ztvárnila Veronika Arichteva a sebevědomého právníka v podání Václava Matějovského, který zapomene na její rozvodové stání a způsobí tím celou řadu problémů natočil režisér úspěšných seriálů a manžel hlavní představitelky Biser A. Arichtev.

Mnaželé mají, jak se zdá to štěstí, že mají nejen hezký vztah v soukromí, ale že je zároveň jejich společná práce skutečně baví: „Natáčení bylo, přes všechnu náročnost realizace, zábava. Ve společnosti skvělé party herců a štábu, a nakonec i mé ženy Veroniky, jsme si to užili. Doufám, že si diváci naše postavy oblíbí a s pobavením budou sledovat jejich vtipné, napínavé i romantické peripetie doprovázené pohodovou muzikou. Seriál jsme celý natáčeli v reálném prostředí, bez využití ateliérů. I to se na jeho atmosféře výrazně promítá,“ shrnuje režisér Biser A. Arichtev, který spolu s producentem společností Dramedy Productions Filipem Bobiňskim stojí za divácky i kriticky úspěšnými sériemi poslední doby Guru a Kukačky.

„Všichni jsme to brali jako takový dětský tábor. Každé natáčení je fajn, ale natáčení O mě se neboj mělo něco navíc. Nikdo netvrdí, že jsme se nikdy nepohádali nebo neměli složitější dny, ale ve finále se nám všem bude stýskat a nikomu se nechce domů. K tomu navíc vzniklo několik dílů seriálu, který bude bavit, dojímat a občas i překvapí,” shrnuje Václav Matějovský. Veronika Arichteva k tomu dodává: „Natáčení pro mě bylo trochu náročné vzhledem k tomu, že jsem byla na place skoro pořád a mám malé dítě. Ale všechno to vyšlo nad moje očekávání. Já i syn Luka jsme to zvládli bez slz a nějakých traumat z odloučení. Jsem vděčná, že jsem zase po pár letech mohla pracovat se svým mužem, jelikož si ho jako režiséra velmi vážím a líbí se mi jeho přístup k hercům. I k herečkám. Je super, že s náma hodně pracuje, i když toho času na place nebývá tolik.“

„Natáčecí plán byl hodně nabitý, ale díky všem profesionálům, kteří se na natáčení podíleli, jsme to, myslím, zvládli skvěle. Úplně poprvé jsem na tomto projektu spolupracoval s Bisim a Vaškem Matějovským, který bude podle mne velkým překvapením pro televizní diváky, teda hlavně divačky,” směje se Lukáš Příkazký.

Seriál O mě se neboj se natáčel v Praze, Středočeském kraji a Liberci od půlky února do poloviny dubna. V dalších rolích se objeví Roman Vojtek, Ivana Jirešová, Patricie Pagáčová, Sára Rychlíková, Martin Sobotka, Lucie Vondráčková, Jitka Asterová, Michal Kocourek a další.