Policie pátrá po ženě středního věku z Písku. Rodina ji pohřešuje několik dní

Zdeňka F. (zdroj Policie ČR)

PÍSEK – Jihočeští kriminalisté vyhlásili celostátní pátrání po ženě středního věku. Rodina ji pohřešuje od konce dubna, kdy odešla ze svého bydliště v Písku a od té doby o sobě nedala vědět. Informace o pohřešované můžou lidé volat na linku 158.

Podle informací policie Zdeňka F. odešla z domova v Písku 28. dubna 2022. Od té doby o sobě nedala rodině žádnou zprávu. Příbuzní se obrátili na policisty. „Pohřešovaná žena byla naposledy spatřena dne 28. dubna před polednem u autobusové zastávky u odbočky na Dolní Novosedly,” uvedla policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Žena je zhruba 170 až 175 centimetrů vysoká, má světlé vlasy a pravděpodobně modré oči. Podrobnější popis však policie neposkytla. Žena pochází ze Sokolovska. Policie se nyní obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc. „Máte-li k pohřešované ženě jakékoli informace, volejte linku 158,” .