Syn Ivana Vyskočila si vzal život u rybníka na Písecku

ilustrační foto (zdroj Novinykraje.cz / foto Tomáš Branda)

PÍSECKO – Pondělí přineslo zprávu o smrti syna herce Ivana Vyskočila. Ten si vzal život na Písecku. Informaci jako první přinesl server JcTed.cz. Policie potvrdila, že pátrala po muži se sebevražednými úmysly, který byl nalezen již bohužel bez známek života.

Majitel firmy, která je lídrem v oblasti autobusové dopravy v České republice, zemřel v neděli 8. května 2022. Informace se objevila v pondělí na facebookovém profilu firmy. „Majitel pan Jakub Vyskočil v neděli 8. května ukončil svůj život. Zároveň vyjadřuje nejhlubší soustrast rodině,” uvedla za firmu Vladimíra Vyhnisová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Podle serveru JcTed.cz se Jakub Vyskočil zastřelil v autě u rybníka Roudný na Písecku. Informaci potvrdil portálu důvěryhodný zdroj. Policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová uvedla, že v neděli skutečně pátrali po muži s podezřením na sebevražedné úmysly. „Nakonec byla tato osoba vypátrána, bohužel ale muž zemřel. Pravděpodobně se jednalo o sebevraždu a v tuto chvíli se tak nebudeme k události více vyjadřovat,” upřesnila Schwarzová.