Písecké slavnosti nabídnou koncerty, talk show i soutěže pro děti

PÍSEK – Co vás čeká na letošních městských slavnostech Dotkni se Písku? Je toho tolik, že musely být rozděleny do několika částí města! Interaktivní hry, soutěže a aktivity pro děti i dospělé budou střídat pouliční muzikanti a dámy v bohatě zdobených šatech. Přijede Petra Janů, Michal Hrůza a není vyloučeno, že potkáte i nějakého flamendra!

Přímo na Havlíčkově náměstí budou připraveny hry pro děti i dospělé a také zde potkáte pouliční muzikanty, flašinetáře, flamendry, ale i dámy a slečny oděné v krásných a bohatě zdobených šatech. Patříte-li mezi hudební fanoušky, pak v pátek najdete v Palackého sadech Michala Hrůzu s kapelou Hrůzy a elektro swingovou hudební skupinu Mydy. V sobotu je tam vystřídá Petra Janů a také zde zazní fantasy hudba brněnské kapely Deloraine.  Za pohádkami se s dětmi vydejte do  vnitrobloku Divadla Fráni Šrámka, nebo na zahradu u kulturního domu, kde je pobaví Milan Murdoch a různá taneční vystoupení, do kterých se budou moci zapojit.

Pokud se na městské slavnosti Dotkni se Písku, které trvají od 10. do 12. června, vydáte, čeká vás i sladké překvapení. Nevšední zábavná talk show Terezy Bebarové a Josefa Maršálka, které znáte z televizního pořadu Peče celá země, bude veselým povídáním ze života, profesí světa showbyznysu, gastronomie a zážitků, které (ne)mohou potkat každého z nás.