U Protivína došlo k tragické nehodě. Zemřeli při ní dva lidé

ilustrační foto (zdroj Novinykraje.cz / foto Tomáš Branda)

PÍSECKO – Dnes krátce po půl třetí došlo na trase mezi Pískem a Vodňany k tragické nehodě osobního automobilu s nákladním. Zemřeli při ní dva lidé. Silnice je v místě nehody uzavřená.  

Podle informací policie se nehoda stala nedaleko odbočky na Tálín. Čelně se tu srazilo osobní auto značky Škoda s nákladním. „Komunikace je uzavřena, při nehodě zemřely dvě osoby,” uvedl policejní mluvčí Jiří Matzner.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

K nehodě byly vyslány dvě pozemní posádky včetně lékaře, vzlétl také vrtulník Letecké záchranné služby, který byl následně odvolán. „Dva muži v osobním voze při střetu utrpěli zranění neslučitelná se životem a zemřeli ještě před příjezdem záchranářů, lékařka bohužel musela konstatovat smrt. Řidič nákladního vozu byl s lehčími zraněními v oblasti hrudníku a dolních končetin převezen do písecké nemocnice,” popsala situaci na místě mluvčí Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje Zuzana Fajtlová.

Nehodu vyšetřují písečtí policisté. Silnice bude do podvečerních hodin uzavřena. Ve směru od Písku policie odklání dopravu na Tálín. Kamiony však na tuto objízdnou trasu nepouští. Ve směru od Českých Budějovic vede objízdná trasa přes Vodňany.