U Češnovic se srazil autobus se dvěma osobními automobily

ilustrační foto (zdroj Novinykraje.cz / foto Tomáš Branda)

ČESKOBUDĚJOVICKO – Řetězová nehoda se stala dnes v ranních hodinách v Češnovicích. Srazila se zde dvě osobní auta a autobus. Nehoda si podle prvotních informací vyžádala zranění lidí cestujících v osobních automobilech. 

Nehoda se stala v pondělí 13. června po sedmé hodině ranní. Autobus mířil od Českých Budějovic směrem na Písek. „Řidič pravděpodobně nedodržel bezpečnou vzdálenost a narazil do osobního auta stojícího před ním. V něm se lehce zranili tři lidé. Vozidlo pak narazilo do dalšího auta, které před ním odbočovalo. I v tom se lehce zranil jeden člověk,” popsala policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

K nehodě byly vyslány tři posádky. Mluvčí jihočeské záchranné služby Petra Kafková uvedla, že při střetu se lehce zranili tři muži a jedna dívka. „Jednalo se převážně o pohmožděniny hrudníku a krční páteře. Po poskytnutí nezbytné přednemocniční péče byli všichni transportováni na úrazovou ambulanci českobudějovické nemocnice,” doplnila Kafková.