Řidiči se od příštího týdne nedostanou z Písku do Semic po staré silnici na Budějovice

Ulice U Hřebčince v Písku a Na Staré silnici v Semicích budou od pondělí 20. června uzavřeny (zdroj mesto-pisek.cz)

PÍSEK – Obyvatelé Písku se musí připravit na to, že se nedostanou z města do Semic po staré silnici na České Budějovice. Kvůli opravě silnice  budou od 20. června uzavřeny ulice U Hřebčince v Písku a Na Staré silnici v Semicích. Uzavírka by měla trvat do začátku prázdnin.

O uzavírce informovala mluvčí písecké radnice Petra Měšťanová. Dále uvedla, že po staré silnici na České Budějovice bude vjezd povolen pouze dopravní obsluze. Autobusové zastávky v uzavřeném úseku budou obsluhovány podle platných jízdních řádů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Uzavírka se týká i parkování v této lokalitě. „V uvedených ulicích nebude možné od 20. června parkovat, proto žádáme řidiče, aby včas přeparkovali svá vozidla,“ řekl vedoucí odboru dopravy Michal Kovařík. Práce by měly být ukončeny nejpozději 1. července.

Uzavírka se týká místních komunikací v úseku od křižovatky se silnicí I/29 – ulice Zborovská v Písku po křižovatku s ulicí Obecní v Semicích. Opravovat se budou dva úseky, vyznačeny jsou v grafice.

(zdroj mesto-pisek.cz)