Komedii, pohádku i talk show najdete na divadelním festivalu

TŘEBOŇ – Svižná romantická komedie Perfect Days, talk show Jany Paulové, Tři veteráni i komedie Ani za milion, v níž se vrah schovává pod rouškou humoru, jsou představení, která můžete navštívit během Třeboňského divadelního festivalu. Výběr to není jednoduchý, tak pojďme nahlédnout pod jejich roušku, abychom vám to ulehčili.

Perfect Days je romantická a svižná komedie, která netradičním způsobem ironizuje (anti)feministická klišé a je vtipným důkazem toho, že život pro nás vždy chystá něco úplně jiného, než si plánujeme. V režii Petra Kracíka uvidíte Lenku Vlasákovou, Jana Dolanského, Jana Hofmana a další.

Dvojice Jana Paulová a Václav Vydra našli skvělý komediální text v důmyslně vystavěné komedii Norma Fostera Nikdy není pozdě. Vypráví příběh dvou lidí, jejichž životní cesty se v průběhu dlouhých desetiletí sice několikrát protnou, ale pokaždé se zase vydají jiným směrem. Až dojde k jednomu osudovému setkání. Jana Paulová tu bude mít i svou talk show, do které si pozve jako hosta Josefa Dvořáka. Svými dotazy se stanete součástí představení, které se odvíjí pokaždé jinak, podobně jak tomu bývá při jejích divadelních představeních. Každý večer je originál.

Chybět nebude ani pohádka Tři veteráni, nebo představení Ani za milion s Adélou Gondíkovou a Jiřím Langmajerem. Ještě jste si nevybrali? Nevadí, ještě na to pár dní máte. Třeboňský divadelní festival se bude odehrávat na Malém nádvoří třeboňského zámku a v Divadle J. K. Tyla v Třeboni od 21. června do 14. září.