Ohňový festival představí i nadějné kapely

VOLYNĚ – Chcete zažít nový cirkus, žonglování i tanec s ohněm? Tak to se musíte vydat na jediný ohňový festival na jihu Čech! Art camp je nejenom místem pro sdílení zkušeností, ale také prostorem pro pohybové aktivity vašich dětí a kulturním místem koncertů pro mladé nadějné kapely. Zkusíte si točit obručí, nebo vás láká acroyoga?

Když se setkají profesionálové a široká veřejnost, vzniká prostor pro vzájemnou inspiraci. Zapojíte se do speciálních disciplín, jakým je třeba točení s obručí, točení s poikami a tyčí? Nebo vás spíš lákají základy žonglování? A už jste někdy zkoušeli acroyogu? Prolínání jógy a párové akrobacie, kde se pracuje hlavně s vlastní vahou, bude i tady mít své místo. Vrcholem akce bude večerní galashow plná ohňů, světel, tance a dechberoucích kreací, které vás nejen ohromí, ale i pobaví.

Závěrečný koncert punkových kapel Curlies a Cela pro Klárku bude již jen  pomyslnou vlaječkou celého šapitó. Tak neváhejte a vydejte se 25. června na koupaliště ve Volyni. Festival Art camp, který šíří novou formu zábavy a pohybu v jednom, začíná ve 13 hodin.