Policisté pátrají po nákladním automobilu, který byl odcizen v Sezimově Ústí

ilustrační foto (zdroj Novinykraje.cz / foto Tomáš Branda)

TÁBORSKO – Policisté ze Sezimova Ústí vyhlásili pátrání po nákladním automobilu. Ten byl odcizen před jedním z domů v Sezimově Ústí. Policisté přivítají jakékoliv informace k výskytu či případnému prodeji.

Jak uvedla policejní mluvčí Lenka Pokorná, jedná se o nákladní vozidlo tovární značky Peugeot Boxer, registrační značky 3AT 7127, bílé barvy, roku výroby 2013. „Auto bylo odcizeno v přesně nezjištěné době před 23. červnem 2022. Majitel ponechal uzamčené vozidlo zaparkované v ulici Dr. E. Beneše, před domem číslo 1097, v Sezimově Ústí,” popsala Pokorná. Škoda byla odhadnuta na částku 250 tisíc korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Jakékoliv informace k pohybu, výskytu či prodeji vozidla sdělte prosím policistům obvodního oddělení Sezimovo Ústí na jejich služebně v Soběslavské ulici číslo 2763 v Táboře nebo na telefonním čísle 974 232 730,” žádá policejní mluvčí.