Oslavte narozeniny se ZOO Tábor!

TÁBOR – Víte, že od záchrany táborské ZOO uběhlo již sedm let? Přijďte oslavit její narozeniny! Čeká vás hudební vystoupení, zapojíte se do některé ze soutěží, využijete fotokoutek a pokřtíte jaka domácího, jehož jméno jste před nedávnem vybírali.

Fotografujete rádi? Jste soutěživí? Tak nenechávejte svůj fotoaparát doma. Možná pořídíte nějaké zajímavé fotografie z oslavy, které pak zašlete do soutěže. Odstartuje tu totiž letní fotografická soutěž. Nebo se přihlaste se do zábavné soutěže Nakrm zvíře, nebo do vědomostní soutěže o ceny. Myslíte, že je možné udělat interview se želvou Žofkou? Ale jistě! A nejen s ní! K mikrofonu se totiž dostaví i kozel Bedřich a morče Standa. Co zajímavého nám asi poví?  Zajímáte se o práci ošetřovatele? Na místě jich bude hned několik a rádi vám odpoví na vše, co chcete vědět.

Víte, že ZOO nedávno vybírala jméno pro jaka domácího? Poslali jste svůj návrh? Nakonec bylo vybráno jméno Joe a na oslavě ho pokřtíte. Tak neváhejte a vydejte se na oslavu 7. narozenin ZOO v Táboře, která začne 2. července v 10 hodin.