Policisté pátrají po muži na fotografiích. Žádají veřejnost o pomoc

Policisté pátrají po totožnosti tohoto muže (zdroj Policie ČR)

TÁBOR – Táborští policisté žádají širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po totožnosti muže na fotografiích. Jeho fotografii se jim podařilo získat při prověřování jednoho z případů majetkové trestné činnosti. Bližší informace policie nezveřejnila. Podání vysvětlení tohoto muže by zásadně přispělo k objasnění daného případu.

Jak uvedla policejní mluvčí Lenka Pokorná, podle dosud provedeného šetření se tento muž pohyboval v odpoledních hodinách dne 27. června tohoto roku v Penny v Purkyňově ulici v Táboře. „Jednalo se o muže středního věku, svalnaté postavy, oblečeného v šedivém triku s krátkým rukávem a černých kraťasech. Byl dohola ostříhaný a měl tmavé sluneční brýle posazené vysoko na hlavě,“ popsala Pokorná.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Policisté vyzývají tohoto muže, aby se přihlásil se na telefonní lince 974 238 700 nebo přímo na jejich služebně v Divadelní ulici číslo 212 v Táboře. „Zároveň žádáme každého, kdo by uvedeného muže na fotografii poznal, případně měl další poznatky k ustanovení jeho totožnosti, stejně jako k jeho dalšímu pohybu či výskytu v Táboře v Purkyňově ulici a okolí, aby tyto informace rovněž sdělil táborským policistům,“ dodala policejní mluvčí.

Policisté pátrají po totožnosti tohoto muže (zdroj Policie ČR)
Policisté pátrají po totožnosti tohoto muže (zdroj Policie ČR)