Na společné výstavě malíře a sochaře najdete napětí i krásu

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Malíře Tomáše Jetelu a sochaře Androse Forose spojil zájem o psychologicky emocionální ztvárnění figury, či portrétu. Budete žasnout, až uvidíte, v jakých polohách je zachycují! Na výstavě Tomáš Jetela & Andros Foros – Where The Wild Roses Grow dominuje atmosféře obrazu napětí a děsivě krásné postavy vás upoutají dokonalým provedením. Nenechte si ji ujít!

Pokud si myslíte, že jsou výrazové možnosti malby omezené, mýlíte se. Tomáš Jetela si s nimi hraje dle libosti. Necháte se unést jeho vizuálním ztvárněním lidského portrétu v mnoha vypjatých polohách? Postavy z jeho obrazů sice nejsou osoby, se kterými by vaši rodiče chtěli, abyste se stýkali, ale právě proto jsou tak přitažlivé. Překvapí vás i tvorba sochaře, který se skrývá pod uměleckým pseudonymem Andros Foros. Ponořte se s jeho až děsivě krásnými postavami do zábavně zdeformovaného prostředí. Určitě vás upoutají svým dokonalým provedením a realistickým ztvárněním. Vezmou vás do světa, ve kterém jsou hlavními hrdiny příběhu, ovšem jeho zápletku se teprve dozvíte.

Společný zájem o psychologicky emocionální ztvárnění figury, či portrétu spojil autory, kteří jsou je schopni zachytit v takových polohách, že budete žasnout! Proč jsou tak tajemné? Donutí vás  detailnost jejich provedení zkoumat jejich znepokojivé vyznění? Vydejte se pro odpovědi na výstavu Tomáš Jetela & Andros Foros – Where The Wild Roses Grow. V Radniční výstavní síni na Náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích ji můžete navštívit do konce srpna.