Zrekonstruované letní kino v Prachaticích zahajuje provoz. První projekce je zdarma

Letní kino Prachatice (zdroj prachatice.eu)

PRACHATICE – Po více než deseti letech se v pátek 5. srpna obnoví provoz prachatického letního kina, které prošlo výraznou rekonstrukcí. Do konce prázdnin se můžete těšit na osm filmových produkcí. První večer bude pro všechny návštěvníky zdarma.

V pátek 5. srpna zahájí svůj provoz nově zrekonstruované Letní kino Prachatice. První návštěvníci se mohou těšit na úspěšný český film Prvok, Šampón, Tečka a Karel, který je na programu od 21:00 hodin. „Tento večer bude pro všechny návštěvníky zdarma. Areál kina se otevře již v devatenáct hodin a příchozí návštěvníci si mohou areál sami prohlédnout,“ uvedla ředitelka městských Kulturních a informačních služeb Věra Houšková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Až do konce srpna se bude promítat každé úterý a pátek od 21:00 hodin. Vstupenky na jednotlivé filmové projekce je možné nakupovat on-line, v Infocentru nebo vždy hodinu před promítáním na pokladně Letního kina. „Přejeme novému kinu nadšené filmové diváky, příznivé počasí a trpělivé a tolerantní sousedy,“ dodala ředitelka městských Kulturních a informačních služeb.

zdroj kisprachatice.cz