XTERRA je závod pro každého. Přihlaste se!

PRACHATICE – Jasně, hlavní trasa je skutečně náročná, ale co takhle zkusit závod Hobby-sprint, nebo štafetu? Však by nebylo špatné vzít s sebou pár kámošů, ne? Třeba mezi nimi najdete nějaké bikery, plavce, nebo běžce. Nebo snad sestavíte rodinný tým?

Hobby-sprint je kratší verze terénního triatlonu složená ze tří stovek metrů plavání, dvaceti kilometrů horského kola po zpevněných cestách a loukách a pěti kilometrů běhu po kočičích hlavách v centru města a terénem svahů Černé hory. Takže takovou trasu zvládne každý víkendový sportovec, souhlasíte? A ještě přitom zažijete atmosféru velkého závodu! Štafetu můžete sestavit se dvěma, nebo třemi kolegy. Každý si vybere svůj úsek a v depu mezi nimi si předáte štafetový kolík. Můžete postavit štafetu ze specialistů bikerů, plavců a běžců, ale taky firemní tým, nebo rodinnou partu.

Těšíte se na tratě v okolí Ktiše a Libína? Přihlášku můžete podat online do 10. srpna a poté i v kanceláři závodu. Program XTERRA Czech začíná 11. srpna v 9 hodin na Velkém náměstí v Prachaticích výdejem závodnických balíčků a otevřením tratí pro trénink.