Policie pátrá po sedmatřicetiletém muži. Trpí psychickou poruchou

pohřešovaný muž z Táborska (zdroj Policie ČR)

TÁBOR – Táborští policisté pátrají po pohřešovaném sedmatřicetiletém muži. Naposledy byl viděn tento týden ve středu v místě svého bydliště. Od té doby o sobě nedal vědět. Muž trpí psychickou poruchou, není však okolí nebezpečný. Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání. 

Jak uvedla policejní mluvčí Lenka Pokorná, muž byl naposledy viděn v místě trvalého bydliště dne 7. září 2022 ve čtyři hodiny odpoledne. „Od té doby je nekontaktní a nepodal o sobě žádnou zprávu. Pohřešovaný trpí psychickou poruchou, není však sobě ani okolí nebezpečný,“ sdělila mluvčí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Muž měří asi 167 a 171 centimetrů, je zdánlivého stáří 37 až 39 let. Na sobě měl modré roztrhané rifle a černou mikinu s kapucí.

„Jakékoli informace o výskytu či pohybu pohřešovaného muže sdělte na telefonním čísle 974 238 700 či 974 238 336 nebo cestou policejní linky číslo 158. Informace můžete případně předat i na kterékoli policejní služebně,“ žádá policejní mluvčí Lenka Pokorná.