Soběslavští policisté pátrají po šestnáctiletém mladíkovi

pohřešovaný mladík ze Soběslavi (zdroj Policie ČR)

TÁBORSKO – Soběslavští policisté pátrají po pohřešovaném šestnáctiletém mladíkovi. Naposledy byl viděn na náměstí v Soběslavi, odkud odešel domů, kde si vzal kolo a zmizel. Doposud provedené kroky a úkony k jeho nalezení jsou negativní. Policie se nyní obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání.

Šestnáctiletý mladík byl podle informací policie naposledy viděn ve středu 7. září 2022 v pět hodin odpoledne v Soběslavi na náměstí Republiky. „Odtud mladík odešel domů, kde si půjčil jízdní kolo a odjel neznámo kam. Do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu,“ sdělila policejní mluvčí Lenka Pokorná.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Mladík měl na sobě šedočerné rifle, černou mikinu s kapucí, bílé tenisky značky Los Angeles, přes rameno měl černou kabelku s třemi bílými pruhy Adidas (ledvinka). Na pravé straně krku má tetování – svisle číslice 420, tetování má i na levém předloktí – slabý křížek 3 až 4 centimetry. Nosí účes na patku a je 170 až 175 centimetry vysoký. Odjel na jízdním kole Favorit stříbrné barvy. Kolo má rovná černá řídítka, přehazovačku, přesmykač, držáky na osvětlení, plastové černé blatníky a prasklé přední brzdové lanko.

„Jakékoli informace o výskytu či pohybu pohřešovaného mladíka sdělte na telefonním čísle 974 248 501 či 974 238 336 nebo cestou policejní linky číslo 158. Informace můžete případně předat i na kterékoli policejní služebně,“ žádá policejní mluvčí.