Hodonínští dopravní policisté hledají svědky dvou nehod

ilustrační foto

HODONÍN – Dopravní policisté hledají svědky dvou nehod, při kterých neznámí řidiči poškodili riskantní jízdou svým vozem jiná auta a bez zastavení z místa nehody ujeli.

V neděli 1. prosince v 13:20 hodin došlo mezi obcemi Strážovice a Kyjov ke střetu dvou osobních vozidel. Nezjištěné osobní vozidlo stříbrné barvy typu SUV jelo směrem na Kyjov. Jeho řidič předjížděl před sebou jedoucí kolonu vozidel a při zařazování se před vozidlo Citroen Berlingo narazil pravým bokem vozidla do levého boku vozidla Citroen. Po nehodě neznámý řidič bez zastavení pokračoval dál v jízdě ve směru na Kyjov.

V pátek 22. listopadu v 07:25 hodin došlo v Hodoníně v ulici třída Dukelských hrdinů před domem číslo 1232/7 k poškození vozidla. Řidič osobního vozidla stříbrné barvy jel od ulice Národní třída. Při míjení se s protijedoucím vozidlem narazil do zpětného zrcátka zaparkovaného Fordu Focus a poškodil jej. Po nehodě bez zastavení z místa nehody odjel. „Policisté hledají případné svědky, kteří události mohli vidět a poskytli by informace k neznámým řidičům nebo jejich vozidlům. Ozvat se mohou na telefonu 974633260 nebo přímo na linku 158,“ sdělil mluvčí policie Petr Zámečník.