Jak strávíte Valentýnský víkend v Brně? Máme pro vás tipy

Ilustrační foto.

BRNO – Kromě typických valentýnských akcí se můžete těšit i na ty obyčejné, bez srdíček a červené barvy. Například bruslení, výstava nebo výšlap.

Valentýn na věži Staré radnice je pro sportovní páry. Ty budou muset zdolat 173 schodů, aby se mohly políbit na 63 metrů vysoké věži. Ke vstupence dostanou pohár medoviny, růži a sladkou odměnu. To vše dnes od 17 do 22 hodin.

Pokud už nechcete být jen pár, ale chystáte si říct své ANO, je pro vás připraven Svatební veletrh v OC Futurum. Navštívit ho můžete v sobotu a v neděli od 10 hodin. Hlavně ženy se můžou pokochat krásnými šaty, které budou k vidění i na módních přehlídkách.

Vesmírný karneval na Kraví hoře zve všechny děti, rodiče a hlavně milovníky kostýmů. Veselá hudba, soutěže, tombola s krásnými cenami, soutěž o nejlepší masku nebo návštěva sci-fi hostů, to vše vás čeká v sobotu 15. února od 15 do 18 hodin. Čím bláznivější kostým, tím lepší!

V Křížově chodbě Nové radnice na vás čeká výstava Czech Press Photo, která mapuje nejvýznamnější události minulého roku. Soutěž o nejlepší fotografie  začala v roce 1995 a od té doby se pravidelně představuje. Výstava potrvá až do 23. března.

V neděli je pro všechny nadšence připraveno veřejné bruslení na stadionu Komety Brno, a to od 13 do 15 hodin a poté od 16 do 18 hodin. Dobře naostřené brusle jsou povinností.