U Modřic zemřel motorkář

zdroj: ZZS JMK

BRNO-VENKOV – Tragická srážka motorky s dodávkou se stala v úterý na silnici 152 na nadjezdu D52 u Modřic na Brněnsku. Nehoda se stala krátce před půl dvanáctou dopoledne.

Muž na motorce srážku nepřežil. „Motorkář bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem, zemřel ještě před příjezdem našich posádek. Na místě jsme se pak postarali o muže z dodávky, se zraněními lehčího charakteru jsme jej převezli do traumacentra bohunické fakultní nemocnice,” uvedla mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová. Příčinu nehody policisté vyšetřují do půl paté a v místě řídí dopravu. „Místo nehody je kyvadlově průjezdné jedním jízdním pruhem,” uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. V tomto týdnu jde už o druhou vážnou nehodu motorkáře na Brněnsku. V pondělí se v Brně v Bělohorské ulici střetl s osobním autem mladistvý motorkář. Při nehodě se středně těžce zranil a skončil na anesteziologicko-resuscitačním oddělení brněnské dětské nemocnice.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

zdroj: Policie JMK