Při hromadné nehodě u Velkých Pavlovic se zranil motorkář

zdroj: HZS JMK

BŘECLAV – Ke kolizi šesti vozidel došlo v úterý odpoledne u mezi Velkým Pavlovicemi a Němčičkami. Policisté hledají asi třicetiletého řidiče osobního automobilu Hyundai Atos zelené barvy, který od nehody ujel.

Řidič osobního automobilu Hyundai Atos zelené barvy při předjížděcím manévru malotraktoru vytlačil protijedoucí stříbrný Nissan na krajnici. „Tam dostal smyk a při návratu zpět na vozovku se srazil s motorkářem. Následně došlo k poškození bílého osobního automobilu Hyundai a dodávky Renault. Pravděpodobný viník nehody s vozidlem Hyundai zastavil, aby následně stejně jako šofér malotraktoru, z místa, aniž by poskytnul pomoc a součinnost, odjel,“ uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Motorkář byl s otevřenou zlomeninou dolní končetiny převezen do nemocnice. „Na místě jsme ošetřili jednoho pacienta. Šlo o motorkáře. Utrpěl středně těžká poranění. Poté, co jsme jej zaléčili a zafixovali, jsme jej převezli na urgentní příjem do břeclavské nemocnice,“ sdělila mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová. „Policisté vyšetřující havárii hledají vedle případných svědků především jejího viníka. Tím je podle zatímních zjištění asi třicetiletý muž, který řídil osobní automobil Hyundai Atos zelené barvy. Důležité svědectví by mohl poskytnout také řidič předjížděného malotraktoru,“ doplnil mluvčí. Svědci nehody mohou své poznatky předat policistům na telefonních číslech 974632260 nebo 974632252, případně na tísňové lince 158. Policie děkuje za spolupráci.

zdroj: Policie JMK