Marek Lambora končí s válením. Začíná zkoušet i natáčet Slunečnou!

Všichni fanoušci mladého a nadějného herce Marka Lambory (24) dnes slaví! Nejen, že Marek opět začíná zkoušet ve svém mateřském Divadle na Vinohradech Baladu pro banditu, ale především zase od pátku natáčí nové díly oblíbeného seriálu Slunečná, kde hraje neodolatelného podnikatele Janka Linharta! 

Dnes se všichni příznivci jednoho z nejpopulárnějších herců současnosti dočkali fantastické zprávy. „Vracím se zpátky do pracovního nasazení, končí mi „prázdniny“, končí válení a já dnes začínám v Divadle na Vinohradech čtenou zkouškou na Baladu pro Banditu,“ informoval hned po ránu herec na svém Instagramu. „A kdo to ještě nevíte, od pátku zase točíme Slunečnou. Včera a dnes jsme byli všichni na testech a musím vám říci, že to vůbec není tak strašné, jak to v televizi vypadá,“ uklidňuje fanoušky Lambora, který volno trávil na chalupě v přírodě, kde se věnoval práci kolem domu a na zahradě. Sám se dokonce zdokumentoval, jak seká dříví. Všichni, kteří Slunečnou sledují, se dnes již jistě nemohou dočkat dalšího dílu. A co nás v osmadvacatém díle čeká?  To se dozvíte na TV Prima po osmé večer!

Slunečná 28. díl

Janek se rozhodl získat si Týnu jako „princ chuďas“! A tak se jí snaží pomoci se záchranou statku. Při řešení problémů s pozemky konečně dojde i na sex… Začnou se líbat a už už to vypadá, že skončí v posteli, když Janek, celou skvěle rozjetou situaci, „pokazí“! Začne Týně vysvětlovat, že ji miluje a chce ji za ženu na celý život a klidně si počká, až to bude Týna cítit stejně. Takže ze sexu sejde… Týna totiž zvažuje, že by Štěpánovi odpustila, protože bude potřebovat peníze. Dokonce se od Štěpána nechá políbit. Jak se zdá, zvolila špatného žabáka, protože ze Štěpána žádný princ nejspíš nebude…