Na silnici I/50 bude další omezení u obce Nevojice

ilustrační foto

VYŠKOV – Z důvodu výstavby podchodu a navazujícího chodníku bude od pondělí 25. května do 13. listopadu dopravní omezení na silnici I/50 v katastru obce Nevojice.

Stavební firma nejprve vybuduje provizorní objízdnou komunikaci, což si vyžádá zúžení jízdního pruhu na silnici I/50 směrem od Bučovic. Jedná se o úsek před křižovatkou s komunikací, která vede k obci Nevojice. Jakmile bude tato provizorní komunikace vybudovaná, bude v tomto úseku uzavřena silnice I/50 a doprava povede přes tuto vybudovanou komunikaci. Po dokončení stavby podchodu a chodníku firma provizorní objízdnou komunikaci odstraní a provoz bude opět veden po silnici I/50. Objízdná komunikace povede téměř souběžně s I/50. „V závislosti na rychlosti stavebních úprav není vyloučena možnost, že provoz bude obnoven před stanoveným termínem dokončení,“ uvedla mluvčí vyškovských policistů Alice Musilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.