Navštivte Znojmo a Podyjí a s turistickou kartou vyhrajte dovolenou

foto: Pixabay.com

ZNOJMO – Návštěvníci Znojemska a Podyjí budou mít letos v létě příležitost získat hned několik velmi lákavých odměn, a dokonce mohou vyhrát svou příští dovolenou! Prvního července odstartuje nový projekt destinační společnosti ZnojmoRegion „Turistická karta 2020“.

Turistická karta nabídne originální dárky i zajímavé slevy a bonusy na vybrané služby cestovního ruchu. Za návštěvu uvedených turistických cílů získáte razítko a nasbíráte-li tři různá, můžete si na 4. navštíveném místě vybrat určitou odměnu. Každý z celkem 26 zapojených cílů přitom nabízí něco jiného. Nejčastěji jde o možnost získat při nákupu vstupenky pro 1 dospělého zdarma, vstupenku pro druhého dospělého anebo pro 2 děti. Nechybí ovšem ani originální dárky, zajímavé slevy, zážitkové bonusy anebo chutné odměny za konzumaci v restauracích, vinařstvích či pivovarech. Podrobnější popis odměn najdete zde.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

To však není jediná prémie, kterou může Turistická karta přinést. Její součástí je totiž i mini dotazník pro návštěvníky regionu, jehož vyplněním se zařadí do slosování o Velkou cenu ZnojmoRegionu. Tou bude dovolená na Znojemsku – dárkový voucher na ubytování i vstupy a zážitky, které si může výherce vybrat kdykoliv až do konce roku 2021. Velké ceny přitom budou vlastně dvě: voucher na Rodinnou dovolenou pro 4 osoby se zážitky vhodnými pro děti a voucher na Dovolenou s přívlastkem pro 2 určený pro dospělé páry jakéhokoliv věku se zážitky spojenými s vínem i pivem. Slavnostní vylosování Velké ceny ZnojmoRegionu je přitom naplánováno jako součást programu zahájení Znojemského Adventu, tedy 29. 11. 2020. Dva vylosovaní šťastlivci tak získají velmi hodnotný vánoční dárek. „Turistická karta bude až do 30. září k dispozici zdarma u všech turistických infocenter v regionu i u všech zapojených subjektů a členů ZnojmoRegionu. Odevzdávat s minidotazníkem se bude vždy při čerpání vybrané odměny,“ uvedla Irena Navrkalová, tajemník destinační společnosti ZnojmoRegion.