Čekejte dopravní komplikace na I/43 u Kuřimi

ilustrační foto

BRNO-VENKOV – Na počátku července budou na silnici I/43 spojující Svitavy s Brnem poblíž Kuřimi pracovat silničáři. Úsekem se bude skoro dva týdny projíždět kyvadlově.

Křižovatkou se silnicí Blanenskou poblíž kuřimské věznice na už tak hodně přetížené komunikaci se bude téměř dva týdny projíždět kyvadlově. Důvodem je obnova asfaltového povrchu křižovatky a náhrada provizorního značení stálým. Uzavírka začne 4. července a skončit by měla nejpozději 17. července. Pro řidiče jedoucí stavbou to bude znamenat velké zdržení. Místo nelze z řady důvodů efektivně objíždět alternativními trasami. „Policisté budou v místě dopravu usměrňovat, navíc v blízkosti budou operovat i další hlídky, aby v případě komplikací, například v podobě dopravní nehody, byli schopni je rychle a efektivně řešit. Policie především řidičům dálkové dopravy doporučuje, aby zvolili jinou trasu,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.