Ve tři hodiny ráno vyznával opilý muž křikem a tlučením do lampy své milé lásku

Ilustrační foto.

BRNO – Rušné nedobrovolné probuzení čekalo obyvatele domu ve Vondrákově ulici na pondělní svátek. Ve tři hodiny ráno tam pod okny stál opilý muž a křikem vyznával lásku své slečně. Rozrušení obyvatelé na něho zavolali strážníky.

Muž kolem třetí hodiny ranní křičel pod okny, tloukl do lampy veřejného osvětlení a herních prvků. Několik nájemníků ho napomenulo, nemělo to však kýžené výsledky. Na místo proto musela dorazit hlídka městské policie. „Před blížící se hlídkou začal muž utíkat, ta ho ale nakonec dostihla a vyzvala ho, aby se uklidnil,“ popisuje zásah tiskový mluvčí Pavel Šoba.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Muž přiznal, že té noci popíjel alkohol a místem procházel cestou k matce. Třiačtyřicetiletý zamilovaný opilec nedokázal své chování krotit ani před strážníky, neustále vykřikoval láskyplná slova ke své milé a rušil noční klid. Strážníci ho museli opakovaně vyzvat, aby svého počínání zanechal. Případ si k projednání převzala republiková policie, muž je podezřelý z několika přestupků.