Auto se po srážce s traktorem několikrát přetočilo a skončilo v poli

zdroj: Policie JMK

BLANSKO – V úterý krátce po 13. hodině se mezi obcemi Crhov a Rozseč nad Kunštátem střetlo osobní vozidlo s traktorem. Auto se po srážce se auto několikrát přetočilo.

V blízkosti křižovatky zde došlo ke střetu osobního auta značky Škoda Superb s traktorem, který táhl přívěs. Jak uvedla mluvčí policie Lenka Koryťáková, podle dosavadního šetření policistů traktor řídil devatenáctiletý řidič, který chtěl na křižovatce odbočit vlevo. V tu samou chvíli ho předjížděl čtyřiapadesátiletý řidič osobního automobilu. Tak došlo ke střetu, kdy se auto vlivem nárazu několikrát přetočilo přes střechu a skončilo v poli. Řidiče vozidla odvezli se zraněním záchranáři do nemocnice. K dalšímu zranění osob nedošlo. U obou řidičů byla provedena dechová orientační zkouška s negativním výsledkem. „Celková škoda byla předběžně vyčíslena na částku 300 tisíc korun. Příčina a okolnosti dopravní nehody jsou nyní předmětem šetření policie,“ dodala Koryťáková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

zdroj: Policie JMK