U Jinačovic se čelně srazila auta

zdroj: HZS JMK

BRNO-VENKOV – U Jinačovic se ve čtvrtek před druhou hodinou odpoledne stala dopravní nehoda dvou osobních automobilů. Dvě osoby se zranily.

Nehoda se stala za odbočkou na Rozdrojovice ve směru do Jinačovic. „Podle předběžných závěrů řidič Felicie předjížděl v místě, kde je horizont, nestihl se zařadit zpět do svého pruhu a čelně se střetl s protijedoucím autem Fabie,” uvedla policejní mluvčí Alice Musilová. Jednu osobu museli hasiči z havarovaného auta vyprostit. „Po ošetření jsme ho převezli na traumacentrum bohunické fakultní nemocnice. Druhého muže středního věku jsme předali s lehkým zraněním do Fakultní nemocnice u svaté Anny,” sdělila mluvčí záchranářů Michaela Bothová. „Provedli jsme protipožární opatření a odpojili baterie. Únik provozních kapalin jsme zasypali sorbentem. Vozovku jsme následně očistili,“ uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška. Policisté řídili dopravu v místě kyvadlově.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.