Cestující, čekejte drobné výluky. Děti budou mít čím dojíždět do škol

zdroj: IDS JMK

JIHOMORAVSKÝ KRAJ – O víkendu počítejte s výlukou tramvají v Brně na ulici Benešově u hlavního nádraží, a potom také mezi Celní a Krematoriem. Obě výluky významně změní trasy tramvají.

Upozorňujeme na drobné změny v dopravě kvůli protiepidemickým opatřením, a to omezení linky R50 mezi Brnem a Břeclaví. Od pondělí začne výluka v Kyjově, která se dotkne pěti linek. A od pátku začne několikadenní výluka na vlacích S41 mezi Brnem – Ivančicemi a Hrušovany nad Jevišovkou – Šanovem. Integrovaný dopravní systém registruje i rozhodnutí vlády o dalším uvolnění opatření spojených s COVID. Aktuálně se projednávají možnosti úprav jízdních řádů v návaznosti na obnovení výuky v některých ročnících škol od 30. listopadu. Podrobnosti se postupně budou uveřejňovat na webu idsjmk.cz.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Před nástupem do vlaku si nezapomeňte papírovou jízdenku vždy označit předem na nástupišti. Stejně byste měli mít už před nástupem koupenou a platnou jízdenku elektronickou. Když výjimečně zapomenete, kupte si hned po nástupu do vlaku jízdenku v aplikaci IDS JMK POSEIDON, nečekejte na příchod průvodčího. Při koupi jízdenky ze stanice s otevřenou pokladnou si k jízdence koupené u průvodčího připlatíte navíc 50 Kč.