Záchranáři letěli na pomoc k tragické nehodě ve Střílkách

zdroj: ZZS JMK

VYŠKOV – Ranní nehoda ve Střílkách na Kroměřížsku si vyžádala jeden život a tři další osoby ve vážném stavu. Zlínská záchranka požádala o pomoc při zásahu operační středisko jihomoravských záchranářů.

V pondělí před půl šestou ranní na křižovatce silnice 1/50 u Střílek na Kroměřížsku došlo ke střetu dvou osobních vozidel tovární značky Peugeot a VW. Po střetu skončila obě vozidla mimo silnici. Při nehodě byli zraněni čtyři muži. Jeden z nich utrpěl zranění neslučitelná se životem. „Dispečink na místo ihned vyslal vrtulník a lékařskou posádku z Bučovic. Letečtí záchranáři poskytli péči vážně zraněnému mladému muži a po ošetření a zaléčení pacienta transportovali do traumacentra Fakultní nemocnice v Bohunicích. Pozemní posádka se postarala o muže středního věku, jeho zranění byla také vážná. Pacient byl následně převezen na urgentní příjem Fakultní nemocnice na Pekařské,“ uvedla mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.