Cestující pozor, v noci ze soboty na neděli přibude jedna hodina na hodinkách

ilustrační foto: IDS JMK

JIHOMORAVSKÝ KRAJ – V letním čase budeme sice vstávat za tmy, ale večery se nám prodlouží. V neděli ve 2:00 hodin se čas posouvá o hodinu dopředu na 3:00 hodiny.

Tato změna se týká pouze nočních linek městské dopravy v Brně. Pojede o jedno spojení nočních linek méně. Výluk a změn v dopravě je tento víkend i příští týden naprosté minimum. Za zmínku stojí jen pondělní dopolední výluka S8 mezi Znojmem a Hrušovany-Šanovem. Od úterý do čtvrtka očekávejte dopolední náhradu vlaků S81 autobusy mezi Znojmem a Šumnou. Z důvodu stavebních prací nebudou od pondělí 29. března do neděle 4. dubna jezdit autobusy ulicí Šumavskou. Linka 68 pojede v úseku Šumavská – Klusáčkova ve směru na náměstí Míru odklonem ulicí Domažlickou. Vynechá tak zastávku Šelepova. Na odklonové trase zastaví na zastávce Štefánikova. Zastávka Šumavská pro výstup i nástup zůstane pro linku 68 na původním místě.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Některým z Vás se už aktualizovala v telefonu jízdenková aplikace POSEIDON. Jde jen o mírný pokrok, který především usnadní kontrolu, ve vlaku už nebudete muset prokazovat totožnost, a usnadní placení za jízdné, Nově se akceptují i okamžité bankovní převody a GooglePay a ApplePay. Aktualizace probíhá postupně.