V Senticích na Brněnsku hořela garáž u rodinného domu

Zdroj? HZS JMK

BRNO-VENKOV – V noci na středu před půl jednou ráno hasiči zasahovali u požáru garáže rodinného domu v obci Sentice na Brněnsku. Během zásahu hasiči evakuovali tři psy. Při události se nikdo nezranil.

Operační středisko hasičů vyslalo k nahlášenému požáru v rodinném domě čtyři jednotky se šesti vozy. Hasiči po příjezdu zjistili, že hoří garáž, a proti plamenům nasadili dva vodní proudy. „Dobrovolní hasiči zřídili v obci čerpací stanoviště pro zajištění stálé dodávky hasební vody na požářiště. Hasiči rozebrali část střechy a z objektu během zásahu evakuovali tři psy. Zásahem se podařilo zamezit rozšíření požáru do obytné části domu a plameny tak zůstaly v garáži, kde byl zaparkovaný vůz,“ popsal zásah mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška. Požár se podařilo zlikvidovat krátce před druhou hodinou. Při požáru se nikdo nezranil. Hasiči zásahem uchránili milionové hodnoty. Přesná výše škody a příčina vzniku požáru se vyšetřuje,“.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.