Na Noci vědců ve VIDA! science centru v Brně se zastaví čas

Zdroj: vida.cz

BRNO – Udělejte si čas 24. září na Noc vědců ve VIDA! science centru v Brně. Vyzkoušíte si spoustu experimentů s časem a odneste si domů vlastnoručně vyrobené hodiny. Zjistíte, jakými způsoby můžeme měřit čas. Rozpohybujete nejrůznější kyvadla, změříte délku kmitu nebo se pokusíte zastavit čas.

Neváhejte a zaregistrujte se na páteční vědeckou noc ve VIDA! science centru v Brně v  pátek 24. září od 18:00 hodin do rána. Poznáte spoustu zajímavostí a pokusů o čase a s časem. VIDA! svým programem potěší nejen rodiny s dětmi, ale i dospělé návštěvníky. Užijete si hravou expozici a spoustu doprovodného programu na téma čas. Pro vstup do expozice a účast na doprovodném programu Noci vědců ve VIDA! je nutná předchozí rezervace. Vstup do expozice je zdarma, je nutné se předem registrovat na webu Noci vědců. Registrace je možná až do pátku 24. září do 12:00 nebo do vyčerpání kapacity. V expozici můžete zůstat libovolně dlouho. Kapacita VIDA! je pro Noc vědců omezená. Doporučuje se tedy vstup si registrovat předem, na místě bude už jen omezené množství vstupenek. Během září na vás čeká také program s pokusy pro rodiny, výstava (Ne)omezení o životě s hendikepem nebo 3D film o pravěkých ještěrech. Pro návštěvu není třeba test.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.