I letos si zpříjemněte advent se zvířátky v ZOO Hodonín

Zdroj: ZOO Hodonín

Zoologická zahrada v Hodoníně láká i tento rok návštěvníky na prožití adventu mezi zvířátky. Zváni jsou všichni, malí i velcí. Vychutnejte si příjemný adventní čas a odpočiňte si od vánočního shonu v malebné jihomoravské zoologické zahradě.

Především děti potěší nachystaná adventní hra Cesta do Betléma, která probíhá celý prosinec 2021. Pointou hry je najít cestu k Ježíškovi do Betléma. A jak se dá taková cesta nalézt? Dětem poradí při procházce nápovědy a správné odpovědi u zvířátek. Za vyluštění tajného hesla čeká na všechny úspěšné hráče odměna, kterou lze vyzvednout na pokladně.

Zajímá-li vás oblíbené krmení zvířat v ZOO, nevynechejte krmení šimpanzů, lvů a tygrů. Přímo na Štědrý den „nakrmíte“ šimpanze v 12.30 a lvy a tygry v 13.00. Podívaná to bude nejen pro nejmenší návštěvníky určitě zajímavá.

Otevírací doba je v prosinci od 9.00 do 16.00. Základní vstupenku koupíte za 138 Kč, kompletní ceník vstupného a konkrétnější informace o chystaných akcích naleznete na stránkách ZOO Hodonín.