VIDEO: Policie pátrá po zloději kola zachyceném na záznamu. Prozradit ho může tetování

zdroj: Policie JMK

BRNO – I když je zima v plném proudu, neodradí zloděje od krádeží jízdních kol. Policisté ve Slatině řeší jednu takovou krádež horského kola a koloběžky ze společných prostor bytového domu.

Ve Slatině se stala krádež horského kola a koloběžky ze společných prostor bytového domu. Zloděje neodradil ani lankový zámek, kterým byla kola a koloběžka zabezpečena. Jak uvedl policejní mluvčí David Chaloupka, díky zajištěnému videozáznamu ví policisté, jak krádež probíhala. Na snímcích z kamery je zachycen mladý muž, který se v domě ten den pohyboval hned dvakrát. Nejprve v odpoledních hodinách, kdy odvezl horské kolo, a později se do domu vrátil ještě pro koloběžku. Při překonávání zámku koloběžky se mu vyhrnula mikina tak, že odhalila tetování, podle kterého by mohl být snadno jednoznačně identifikován. „Pokud muže na záznamu poznáváte, dejte nám to vědět na lince 158,“ požádal Chaloupka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.