Převrácený přívěs s hnojem zablokoval křižovatku. Policie pátrá po bílém autu

foto: Policie JMK

BŘECLAV – Břeclavská policie pátrá po řidiči bílého auta, který zavinil dopravní nehodu traktoru v úterý přibližně v 13:45 hodin na silnici druhé třídy II/ 425 v prostoru křižovatky s odbočkou ve směru k Moravskému Žižkovu.

Jak uvedla policejní mluvčí Petra Ledabylová, jel traktor s plně naloženým přívěsem na silnici druhé třídy č. 425 ve směru z Břeclavi na Podivín. Řidič dosud nezjištěného osobního auta bílé barvy jel ve směru od Moravského Žižkova a při vjíždění do křižovatky chtěl odbočit vpravo na Břeclav, přičemž nedal přednost traktoru. Řidič traktoru s přívěsem se snažil střetu zabránit a strhnul řízení vlevo, následně se přívěs převrátil na pravý bok a převážený obsah se vysypal na vozovku. Bílé auto z místa nehody ujelo, aniž by zastavilo a splnilo povinnosti účastníka dopravní nehody. „Břeclavští dopravní policisté nyní pátrají po řidiči bílého osobního auta a žádají případné svědky, kteří by mohli přinést jakékoliv informace k bílému vozidlu, aby se ozvali na linku 158 nebo přímo na břeclavský dopravní inspektorát na telefon 974632260. Za spolupráci předem děkujeme,“ vyzvala Ledabylová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.