Nenechte si ujít tragikomedii Rebelky v Divadle Bolka Polívky

Rebelky. Zdroj: Divadlo Bolka Polívky

Brno – chcete-li se příjemně pobavit, francouzská tragikomedie Rebelky pro vás bude jistě tou dobrou volbou! Podtitul „nikdy není pozdě říct „nasrat“ a vrhnout se do víru života“ dává tušit zábavné představení s překvapivými zvraty. Na jevišti uvidíte herečky Chantal Poullain a Štěpánku Křesťanovou, které jistě podají skvělý výkon.

Děj komedie se točí kolem setkání dvou zralých žen Claude a Margot. Tyto ženy se rozhodly, i když každá z jiného důvodu, vzepřít se nalinkovaným životům a vzít osud zpět do vlastních rukou. Ono totiž, když přeteče pohár trpělivosti, dochází často na radikální řešení. Dost bylo příkoří a manipulování! Je na čase, aby o nás přestali rozhodovat jiní! I když jsou Claude a Margot zpočátku jako oheň a voda, prožijí spolu několik dní, na které do smrti nezapomenou…

Nenechte si představení ujít, komedii můžete vidět 30. března, 15. dubna, 19. května, 24. června a 28. července 2022 v Divadle Bolka Polívky. Divadlo sídlí v budově na Jakubském náměstí 5, Brno. Vstupenky je možné zakoupit na pokladně, nebo na webových stránkách Divadla Bolka Polívky.

 

Rebelky. Zdroj: Divadlo Bolka Polívky