Nehoda dvou osobních aut v Králově Poli omezila provoz tramvají

Foto: HZS JMK

BRNO – Ve čtvrtek v půl jedenácté dopoledne se stala na Palackého třídě v Brně u Semilassa nehoda dvou osobních aut. Jedno z aut se převrátilo na koleje a omezilo provoz tramvají.

K nehodě dvou osobních aut na Palackého třídě u Semilassa vyjela jednotka ze stanice Lidická. Jedno z aut se po střetu převrátilo na střechu do tramvajového kolejiště. Řidiče obou aut museli ošetřit záchranáři. „Při našem příjezdu byli oba při vědomí. Mladou ženu jsme převezli do traumacentra Fakultní nemocnice Brno k vyloučení vážnějších zranění. Muže sanitka s lehčími zraněními převezla na chirurgické oddělení Úrazové nemocnice Brno,“ uvedla mluvčí záchranářů Michaela Bothová. „Hasiči zabezpečili havarovaná vozidla proti vzniku požáru.  Po vyšetření nehody uklidili vozovku a převrátili vůz značky Renault zpět na kola,“ informoval mluvčí hasičů Filip Venclovský. Po dobu zásahu byl provoz tramvajových linek 1 a 6 v ulici Kosmova a Palackého třída omezen.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.